Про нас

Проект КОМОК – перша українська eBay комісіонка – працює в Україні з 2019 року за сприянням Western Bid – найбільшого торгового агента в СНД для продавців на Etsy, Ebay, Shopify, Kickstarter.

Приймаємо платежі для продавців

З 2001 року ми приймаємо платежі від клієнтів з усього світу, для продавців на Etsy, Ebay, Shopify. У нас, в Western Bid, – найнижча комісія на ринку і широкі можливості для продажу по всьому світу і особливо на самому затребуваному ринку – в США, адже наш головний офіс знаходиться в Майамі, штат Флорида

Швидка доставка

Завдяки унікальним можливостям по експрес доставці Вашого товару в будь-яку країну світу, і вкрай вигідно – в США, ми стаємо на один рівень з американцями. Ваш товар буде доставлений гарантовано за кілька робочих днів.

Постійна підтримка

Завдяки наявності офісів в Україні, Німеччині та США підтримка клієнтів відбувається безперервно, але наш київський офіс з комісійним магазином працює в режимі Пн-Пт з 10-00 до 19-00.

Наші досягнення

З 2001 року компанія Western Bid допомагає десяткам тисяч продавців України та інших країн продавати свої товари на найбільших міжнародних маркетплейсах – Etsy, Ebay та інших. Ми – онлайн торгове агентство, визнані лідери в цій галузі. Тепер Ви можете заробляти з нами, не залучаючись до процесу продажу самостійно.

Клієнтів-продавців і зростає щодня ...

Найнижча комісія на продаж (для комісійного магазину КОМОК - 40 відсотків All Inclusive)

доброзичливих співробітників

Роки на ринку

Чому ми?

}

Компанія, що швидко росширюється

За останні 20 років ми пройшли довгий шлях з тисячами наших клієнтів, провели величезну кількість продажів, але ніколи не було все так активно, як зараз, а 2020 обіцяє бути проривним, з неймовірно швидкою доставкою в будь-які країни світу і яскравою, професійною командою. Проект Комок – це один з великих штрихів до нашого довгострокового успіху.

Ми готуємо найсмачніші послуги

Послуга виставлення Вашого товару на наших розкручених акаунтах eBay давно завоювала популярність як “Пробна куля”, але зараз ми розширили можливості – Вам достатньо принести свій товар до нас, а далі вже – наша турбота.

Наші старі клієнти працюють з агенством Western Bid не тільки по прийому платежів, а й по швидкому пересиланню товарів в будь-які країни світу. 

J

Агентство повного циклу

Ми робимо життя продавців легше і спокійніше. Ми вирішуємо проблеми. Ми цінуємо кожного клієнта. Ми розробляємо найсучасніше ПО для ПК і мобільних. Ми даємо кращі тарифи і умови для пересилання передовим логістичними службами.
Z

Відповідальність за кожну операцію

Досить хоча б раз зателефонувати або написати в службу підтримки Western Bid, щоб переконатися, що Вас тут цінують і Вашу проблему готові вирішити. Звичайно ж, ми не можемо відповісти на всі питання світу, але будь-яка Ваша угода – це наша угода. Більш того, з моменту продажу Вашого товару в проекті Комок ми самі беремо відповідальність за доставку і оплату Вашого товару, а в наших з Вами взаєминах – за оплату Вашого товару за вирахуванням наших комісійних.

v

24/7 підтримка онлайн

Наші менеджери в Україні, Німеччині та США відповідають на питання клієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень.

e

Всі послуги з продажу онлайн

С момента запуска проекта Комок мы не только принимаем товары для продажи за определенную плату (проект Пробный шар), но полностью освобождаем продавца от необходимости самостоятельно регистрировать аккаунт, фотографировать товар, делать описание. Вам нужно только принести товар и получить деньги после его продажи!

Відгуки про нас

З вами дуже зручно працювати. Гроші можна вивести відразу після того як клієнт отримав товар. Все зрозуміло, а що не виходить можна вирішити за допомогою листування. Спасибі.

Світлана

Велика вдячність Київському офісу і особисто Євгену. За як завжди повний і грунтовну відповідь, на всі питання. З повагою до Євгена і команді WB. Олександр

Дуже дякуємо Сабіні за допомогу! Ліміти підняли, працювати буде веселіше!)

Виктор

К Вашим услугам

Дмитро Полученко

Оператор

Николь Петренко

Приймальник

Жанна Довгополая

Лістер